Leírás és Paraméterek
Uni-T UT131A tenyérnyi méretű digitális multiméter
Az Uni-T UT131A az UT131 sorozat kompakt digitális multimétere, amelyet a könnyű használat és az alapvető elektromos paraméterek mindennapi mérése érdekében terveztek. A sorozat új generációja frissített kialakítással, tiszta LCD-kijelzővel és ergonómikus védőburkolattal rendelkezik, amelyben helyet kapnak a mérővezetékek is. További előnye, hogy akár 2 méteres magasságból történő leejtésnek is ellenáll, ami növeli a készülék tartósságát a mindennapi használat során.

Széles mérési tartomány és automatikus működés
Az UT131A modell lehetővé teszi 250 V-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áramú feszültség, 10 A-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áram, 200 MΩ-ig terjedő ellenállás, valamint 2 mF-ig terjedő kapacitás mérését. A kapacitásmérési funkció az, ami megkülönbözteti ezt a modellt a sorozat többi változatától, és e tekintetben a legsokoldalúbb választássá teszi. Az automatikus tartományváltás egyszerűsíti a kezelést és felgyorsítja a méréseket, ami nagyobb kényelmet eredményez.

Praktikus, mindennapi funkciók
A készülék diódatesztel, folytonosságtesztel, Data Hold funkcióval, automatikus kikapcsolással és LCD háttérvilágítással rendelkezik. A 2000-es maximális kijelzés és a hangos hangjelzés növeli a mindennapi használat kényelmét. A CAT II 250 V biztonsági besorolásnak köszönhetően az UT131A alkalmas alapvető mérési feladatok elvégzésére biztonságos munkakörnyezetben.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- Mérővezetékek
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT131A |
| Típus | Zseb digitális multiméter |
| DC feszültség | 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 250 V ±(0,5%+2) |
| AC feszültség | 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 250 V ±(0,7%+3) |
| DC áram | 200 µA / 2000 µA / 20 mA / 200 mA / 2 A / 10 A ±(1,0%+2) |
| AC áram | 200 µA / 2000 µA / 20 mA / 200 mA / 2 A / 10 A ±(1,2%+3) |
| Ellenállás | 200 Ω / 2 kΩ / 20 kΩ / 200 kΩ / 2 MΩ / 20 MΩ / 200 MΩ ±(0,8%+2) |
| Kapacitás | 2 nF / 20 nF / 200 nF / 2 µF / 20 µF / 200 µF / 2 mF ±(3,0%+5) |
| Maximális mérési érték | 2000 |
| Tartományváltás | Automatikus |
| Funkciók | Dióda teszt, folytonossági teszt, adat rögzítés, automatikus kikapcsolás, LCD háttérvilágítás |
| Biztonság | CAT II 250 V |
| Eséspróba | 2 m |
| Tápellátás | 2x 1,5 V-os elem (R03) |
| Súly | 206 g |
| Méretek | 134 mm x 77 mm x 47 mm |
| Kijelző méretei | 66 mm x 51 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 300 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750513118 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT131A |
| Net weight | 206 |

