Leírás és Paraméterek
Uni-T UT131C tenyérnyi méretű digitális multiméter
Az Uni-T UT131C az UT131 sorozat kompakt digitális multimétere, amelyet a mindennapi használat során végzett kényelmes és alapvető mérésekre terveztek. A sorozat jellemzői közé tartozik a jól olvasható LCD-kijelző, az ergonómikus, védőburkolattal ellátott ház, valamint a praktikus mérővezeték-tartó. A legfeljebb 2 méteres magasságból történő leejtésnek való ellenállás növeli a készülék tartósságát, és nagyobb biztonságérzetet nyújt a használat során.

További hőmérsékletmérési funkció
Az UT131C modell lehetővé teszi 250 V-os egyenáramú feszültség, 250 V-os váltakozó áramú feszültség, 10 A-es egyenáramú áram és 20 MΩ-os ellenállás mérését. A modell megkülönböztető jellemzője a hőmérsékletmérési funkció, amely -40 °C és 1000 °C, illetve -40 °F és 1832 °F közötti tartományt fed le, így sokoldalúbbá téve a készüléket szélesebb körű alkalmazásokhoz. A kézi tartományválasztás lehetővé teszi a készülék működésének pontosabb beállítását az adott mérési feladathoz.

Kényelmes eszköz a mindennapi feladatokhoz
A készülék diódatesztel, folytonossági teszttel, Data Hold funkcióval, automatikus kikapcsolással és LCD háttérvilágítással rendelkezik. A 2000-es maximális leolvasási érték és a hangos hangjelzés javítja a mindennapi használat kényelmét. A CAT II 250 V biztonsági besorolásnak köszönhetően az UT131C alkalmas alapvető mérési feladatokra, a mellékelt hőelem pedig lehetővé teszi a hőmérséklet azonnali mérését.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- Mérővezetékek
- Hőelem
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT131C |
| Típus | Zseb-digitális multiméter |
| Egyenáramú feszültség | 200 mV / 2000 mV / 20 V / 200 V / 250 V ±(0,5%+2) |
| AC feszültség | 200 V / 250 V ±(1,2%+3) |
| DC áram | 200 mA / 10 A ±(1,0%+2) |
| Ellenállás | 200 Ω / 2 kΩ / 20 kΩ / 200 kΩ / 20 MΩ ±(0,8%+2) |
| Hőmérséklet °C | -40 °C~1000 °C ±(1,0%+3) |
| Hőmérséklet °F | -40 °F~1832 °F ±(1,5%+5) |
| Maximális mérési érték | 2000 |
| Tartományváltás | Kézi |
| Funkciók | Dióda teszt, folytonossági teszt, adat rögzítés, automatikus kikapcsolás, LCD háttérvilágítás |
| Biztonság | CAT II 250 V |
| Eséspróba | 2 m |
| Tápellátás | 2 db 1,5 V-os elem (R03) |
| Súly | 206 g |
| Méretek | 134 mm x 77 mm x 47 mm |
| Kijelző méretei | 66 mm x 51 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 300 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750513279 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT131C |
| Net weight | 206 |

