Leírás és Paraméterek
Uni-T True RMS UT15B MAX digitális multiméter
Az Uni-T UT15B MAX a sorozat belépő szintű modellje, amely a magas mérési pontosságot a mindennapi munkában hasznos gyakorlati funkciókkal ötvözi. A készülék 1000 V-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áramú feszültséget, 10 A-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áramú áramot, 60,00 MΩ-ig terjedő ellenállást, 6000 µF-ig terjedő kapacitást és 10 MHz-ig terjedő frekvenciát mér. További előnye a VFD funkció, amely növeli a multiméter hasznosságát bizonyos elektromos áramkörökkel való munkavégzés során.

Kényelmes funkciók és biztonságos működés
A modell 6000-es maximális kijelzéssel rendelkezik, valamint folytonossági és dióda teszt funkciókkal, Data Hold, MAX/MIN és relatív móddal. Az állítható háttérvilágítás javítja az olvashatóságot, az automatikus vagy manuális tartományváltás pedig lehetővé teszi a működésnek a helyzethez való igazítását. Az automatikus kikapcsolás és bármely gombbal történő ébresztés szintén hozzájárul a könnyű használathoz.

Biztonság és praktikus működés
Az UT15B MAX-ot a biztonságos és kényelmes működés érdekében tervezték. A készülék vizuális és hangjelzéssel, hibás vezetékcsatlakozás-riasztással, valamint CAT III 600 V túlfeszültség-védelemmel rendelkezik. Ideális megoldás azoknak a szakembereknek, akik precíz multimétert keresnek olyan rutin feladatokhoz, ahol a hőmérsékletmérés nem kritikus fontosságú.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- Szabványos aranyozott mérővezetékek (2 db)
- Finom hegyű mérővezetékek (2 db.)
- 2 db AA elem
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT15B MAX |
| Terméktípus | True RMS digitális multiméter |
| DC feszültségtartomány | 600,0 mV / 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ±(0,4% + 3) |
| AC feszültségtartomány | 600,0 mV / 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ±(0,5% + 5) |
| VFD tartomány | 600,0 V ±(8%) |
| Váltakozó áram tartomány | 600,0 µA / 6000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6,000 A / 10,00 A ±(1,2% + 3) |
| DC áramtartomány | 600,0 µA / 6000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6,000 A / 10,00 A ±(1,2% + 3) |
| Ellenállásmérési tartomány | 600,0 Ω – 60,00 MΩ ±(0,5% + 2) |
| Kapacitásmérési tartomány | 6,000 nF – 6000 µF ±(2,0% + 5) |
| Frekvenciatartomány | 10 Hz – 10 MHz ±(0,1% + 3) |
| Kihasználtsági ciklus | 1% – 99,9% ±(1,0% + 4) |
| Hőmérsékletmérés | Nincs |
| Maximális kijelzett érték | 6000 |
| Folyamatososság-teszt | Igen |
| Dióda-teszt | Igen |
| Adattartás | Igen |
| MAX/MIN mód | Igen |
| Relatív mód | Igen |
| Háttérvilágítás | Állítható |
| Tartományválasztás | Automatikus és manuális |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bármely gombbal ébreszthető | Igen |
| Vizuális és hangos riasztás | Igen |
| Helytelen csatlakozás riasztás | Igen |
| Mérési kategória | CAT III 600V |
| Tápellátás | 2 × 1,5 V AA elem |
| Súly | 455 g |
| Méretek | 182 × 91 × 45 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 700 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750515259 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT15B MAX |
| Net weight | 455 |

