Leírás és Paraméterek
Uni-T True RMS UT17B MAX digitális multiméter
Az Uni-T UT17B MAX a True RMS sorozat multimétereinek továbbfejlesztett változata, amely az alapvető mérési funkciók széles skálája mellett hőmérsékletmérési funkcióval is rendelkezik. A készülék 1000 V-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áramú feszültséget, 10 A-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áramú áramot, 60,00 MΩ-ig terjedő ellenállást, 6000 µF-ig terjedő kapacitást és 10 MHz-ig terjedő frekvenciát mér. -55 °C és 500 °C közötti hőmérséklet-tartományával ez a modell szélesebb körű szervizelési és diagnosztikai alkalmazásokhoz alkalmasabb.

A napi diagnosztikát egyszerűsítő funkciók
Az UT15B MAX-hoz hasonlóan az UT17B MAX is rendelkezik egy 6000-es maximális kijelzéssel, valamint folytonossági és dióda-teszt funkciókkal, Data Hold, MAX/MIN és relatív móddal. Az állítható háttérvilágítás, az automatikus és kézi tartományváltás, az automatikus kikapcsolás és a bármely gombbal történő ébresztés növelik a napi használat kényelmét. Ennek eredményeként a készülék mind az alapvető, mind a igényesebb mérések során jól teljesít.

Több funkció és azonnal használatra kész
A modell egyik fő előnye, hogy a készletben megtalálható egy K típusú hőelem, amely lehetővé teszi a hőmérsékletmérési funkció azonnali használatát. A biztonságot növeli a hibás vezetékcsatlakozás riasztás és a CAT III 600 V túlfeszültség-védelem. Kiváló választás azok számára, akik fejlettebb diagnosztikai képességeket várnak el a könnyű használhatóság feláldozása nélkül.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- Használati útmutató
- Szabványos aranyozott mérővezetékek x2
- Finom hegyű mérővezetékek x2
- Elemek x2
- K típusú hőelem x1
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT17B MAX |
| Típus | True RMS digitális multiméter |
| DC feszültség | 600,0 mV / 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ±(0,4%+3) |
| Váltakozó feszültség | 600,0 mV / 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ±(0,5%+5) |
| VFD | 600,0 V ±(8%) |
| Váltakozó áram | 600,0 µA / 6000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6,000 A / 10,00 A ±(1,2%+3) |
| Egyenáram | 600,0 µA / 6000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6,000 A / 10,00 A ±(1,2%+3) |
| Ellenállás | 600,0 Ω – 60,00 MΩ ±(0,5%+2) |
| Kapacitás | 6,000 nF – 6000 µF ±(2,0%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz – 10 MHz ±(0,1%+3) |
| Munkaciklus | 1% – 99,9% ±(1,0%+4) |
| Hőmérséklet | -55 °C – 500 °C ±2 °C / ±4 °F |
| Kijelző | 6000 |
| Folyamosság-teszt | Igen |
| Dióda-teszt | Igen |
| Adatreteszelés | Igen |
| MAX/MIN mód | Igen |
| Relatív mód | Igen |
| Háttérvilágítás | Állítható |
| Tartományválasztás | Automatikus és kézi |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bármely gombbal ébreszthető | Igen |
| Vizuális és hangjelzés | Igen |
| Huzalozási hiba jelzés | Igen |
| Feszültségkategória | CAT III 600 V |
| Tápellátás | 2 db 1,5 V-os AA elem |
| Súly | 455 g |
| Méretek | 182 mm × 91 mm × 45 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 900 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750517192 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT17B MAX |
| Net weight | 455 |

