Leírás és Paraméterek
Uni-T UT118C tollszerű digitális multiméter
Az Uni-T UT118C egy könnyű és strapabíró tollszerű multiméter, amely a kompakt kialakítást pontos True RMS méréssel ötvözi. A készülék 600 V-ig terjedő váltakozó és egyenáramú feszültséget, 60 MΩ-ig terjedő ellenállást, 60 mF-ig terjedő kapacitást és 999,9 kHz-ig terjedő frekvenciát mér, így ideális háztartási készülékek javításához és hobbi projektekhez. További előnye az aranyozott mérővezetékek speciális hegyével, amelyek növelik a kényelmet és a biztonságot a használat során.

Széles mérési tartomány és felhasználóbarát kezelés
Az UT118C modell 6000 számjegyű kijelzővel és automatikus tartományváltással rendelkezik, ami leegyszerűsíti a mindennapi munkát és felgyorsítja a méréseket. A készülék automatikusan felismeri a diódákat, a folytonosságot és az ellenállást, valamint NCV funkcióval és LIVE fázisvezeték-teszttel is rendelkezik. Ezenkívül zseblámpával, háttérvilágításos HTN LCD képernyővel, kitöltési arány méréssel és két színű jelzővel is rendelkezik, amelyek javítják a használhatóságot különböző körülmények között.

Kompakt kialakítás és biztonságos működés
A multiméter két színű, fröccsöntött szerkezettel rendelkezik, ami növeli a ház tartósságát. A mérőfej hosszának kétlépcsős beállítása lehetővé teszi a készülék jobb alkalmazkodását az elvégzendő munkához. A modell megfelel a CAT III 600 V és a CAT IV 300 V szabványoknak, és egyetlen AAA elemmel való táplálása kényelmes eszközzé teszi gyors mérésekhez otthon és a műhelyben.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- 1 db AAA elem
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT118C |
| Típus | Toll típusú digitális multiméter |
| Egyenáramú feszültség | 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V ±(1%+3) |
| Váltakozó áramú feszültség | 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V ±(1%+4) |
| Ellenállás | 600,0 Ω / 6 000 kΩ / 60 000 kΩ / 600 000 kΩ ±(1%+3), 6 000 MΩ ±(1,5%+5), 60 000 MΩ ±(2,5%+5) |
| Kapacitás | 600,0 nF / 6 000 µF / 60,00 µF / 600,0 µF ±(3,5%+8), 6 000 mF ±(5,0%+9), 60,00 mF ±(10,0%+9) |
| Frekvencia | 99,99 Hz / 999,9 Hz / 9,999 kHz / 99,99 kHz / 999,9 kHz ±(0,01%+5) |
| Maximális kijelzett érték | 6000 |
| Funkciók | automatikus tartományváltás, automatikus LED, folytonosság- és ellenállás-érzékelés, NCV, LIVE teszt, LED- és folytonosság-teszt, zseblámpa, kitöltési arány mérés, kétszínű jelző, True RMS, képernyő háttérvilágítás, HTN LCD kijelző |
| Kitöltési arány | 0,1% – 99,9% |
| Kijelző méretei | 36 mm x 15 mm |
| Mérőfej hosszának beállítása | Kétfokozatú |
| Biztonsági kategória | CAT III 600 V / CAT IV 300 V |
| Tápellátás | 1 db 1,5 V-os AAA elem |
| Méretek | 182,5 mm x 38,0 mm x 38,5 mm |
| Szín | Szürke és piros |
| Tanúsítványok | CE, cETLus, RoHS |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 255 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750511831 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT118C |
| Net weight | 144 |

