Leírás és Paraméterek
Uni-T UT139A True RMS digitális multiméter
Az Uni-T UT139A egy True RMS digitális multiméter, amelyet azoknak a villanyszerelőknek terveztek, akiknek kényelmes és biztonságos eszközre van szükségük a mindennapi mérésekhez. A készülék a CAT III 600 V kategóriában működik, NCV funkcióval rendelkezik a szerelés állapotának gyors ellenőrzéséhez, valamint könnyen leolvasható kijelzővel van ellátva, amelyet egy 31 szegmenses analóg oszlopdiagram egészít ki. Ez a modell ötvözi a sorozat alapvető funkcióit olyan praktikus megoldásokkal, amelyek megkönnyítik a terepi munkát.

Alapvető mérések kiegészítő funkciókkal
Az UT139A modell lehetővé teszi 600 V-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áramú feszültség, 10 A-ig terjedő egyenáramú és váltakozó áram, ellenállás, kapacitás és frekvencia mérését, emellett 1,5 V-os és 9 V-os akkumulátor-tesztelést is kínál. A többi modelltől a 2000-es maximális leolvasási érték és a V.F.C. (aluláteresztő szűrő) funkció teszi különlegessé. Az automatikus és kézi tartományváltás lehetővé teszi a művelet adott méréshez való igazítását, és növeli a felhasználói kényelmet.

Könnyű használat és biztonság
Az UT139A diódatesztel, folytonossági hangjelzéssel, kitöltési tényező méréssel, adatreteszelő funkcióval, relatív móddal és LCD háttérvilágítással rendelkezik. Az UT139 sorozat emellett teljes védelmet nyújt 600 V-ig, automatikus kikapcsolást és True RMS funkciót, amely növeli a mérési pontosságot. Praktikus megoldás azoknak a felhasználóknak, akik megbízható multimétert keresnek a szokásos elektromos feladatokhoz.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- AA elemek x2
- Mérővezetékek x1
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT139A |
| Típus | True RMS digitális multiméter |
| DC feszültség | 20 mV / 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 600 V ±(0,5%+2) |
| AC feszültség | 20 mV / 200 mV / 2 V / 20 V / 200 V / 600 V ±(1,0%+3) |
| Egyenáram | 200 µA / 2000 µA / 20 mA / 200 mA / 2 A / 10 A ±(1,0%+2) |
| Váltakozó áram | 200 µA / 2000 µA / 20 mA / 200 mA / 2 A / 10 A ±(1,2%+3) |
| Ellenállás | 200 Ω / 2 kΩ / 20 kΩ / 200 kΩ / 2 MΩ / 20 MΩ ±(1,0%+2) |
| Kapacitás | 9,999 nF ~ 99,99 mF ±(4,0%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz ~ 10 MHz ±(0,1%+4) |
| Akkumulátor-teszt | 1,5 V / 9 V ±(1,0%+2) |
| Maximális leolvasási érték | 2000 |
| AC frekvenciatartomány | 45 Hz ~ 400 Hz |
| Tartományváltás | Automatikus és kézi |
| Funkciók | True RMS, NCV, dióda-teszt, folytonossági hangjelzés, kitöltési arány, adatreteszelés, relatív mód, LCD háttérvilágítás, V.F.C |
| Biztonság | CAT III 600 V |
| Tápellátás | 2x 1,5 V AA elem |
| Súly | 354 g |
| Méretek | 175 mm x 81 mm x 48,5 mm |
| Kijelző méretei | 58 mm x 36 mm |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 540 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750511398 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT139A |
| Net weight | 354 |

