Leírás és Paraméterek
Uni-T UT15C feszültség- és folytonosságmérő
Az Uni-T UT15C egy feszültség- és folytonosságmérő, amely könnyen leolvasható LED-jelzőkkel és LCD-kijelzővel is rendelkezik, ami lehetővé teszi a 24 V és 690 V közötti tartományban lévő váltakozó és egyenáramú feszültségek pontosabb leolvasását. A készülék 690 V-ig képes feszültségmérésre, az automatikus tartományváltást, az áramkör folytonosságának ellenőrzését hangjelzéssel és LED-del, a pozitív és negatív polaritás észlelését, a fázisfordulás ellenőrzését, valamint az egyérintéses feszültségmérést. A beépített zseblámpa megkönnyíti a munkát gyengén megvilágított területeken, a kompakt kialakítás pedig – 275 × 51 × 30 mm méretekkel és 210 g tömeggel – ideális a napi diagnosztikai és szervizelési munkákhoz.

A csomag tartalma
- Feszültség- és folytonosságmérő
- 2 db AAA elem
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT15C |
| Terméktípus | Feszültség- és folytonosságmérő |
| AC/DC LED feszültségjelző | Igen |
| LED feszültségjelző tartomány | 12–690 V |
| LCD kijelző | Igen |
| LCD kijelző tartomány | 24–690 V |
| LCD kijelző pontosság | ±(3% + 5) |
| Fázisfordulatszám-teszt | Igen |
| Fázisfordulatszám-teszt tartomány | 0–690 V, 50–60 Hz |
| Egyérintéses feszültségmérés (L2) | Igen |
| Egyérintéses feszültségmérés tartomány | 0–690 V, 50–400 Hz |
| Áramkör-folytonossági teszt | Igen |
| Folytonossági teszt tartomány | 0–100 kΩ |
| Folytonossági teszt jelzés | Hangjelzés + LED |
| Polaritásérzékelés | Igen |
| Polaritásérzékelés típusa | Pozitív és negatív |
| Védelmi osztály | IP65 |
| Tartományváltás | Automatikus |
| Zseblámpa | Igen |
| Akkumulátor-jelző | Igen |
| LCD-képernyő méretei | 23 × 12 mm |
| Tápellátás | 2 × 1,5 V (R03) |
| Súly | 210 g |
| Méretek | 275 × 51 × 30 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 303 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750515037 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT15C |
| Net weight | 210 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

