Leírás és Paraméterek
Uni-T UT18D feszültség- és folytonosságmérő
Az Uni-T UT18D az UT18 sorozat legszélesebb körű funkciókkal rendelkező feszültség- és folytonosságmérője, amelyet elektromos berendezések diagnosztizálására terveztek igényes üzemi körülmények között. A készülék lehetővé teszi az AC/DC feszültség mérését 6 V és 690 V közötti tartományban, a frekvencia mérését 40 Hz és 400 Hz között, az áramkör folytonosságának ellenőrzését hang- és LED-jelzésekkel, a pozitív és negatív polaritás észlelését, a fázissorrend ellenőrzését, valamint a feszültség észlelését egyetlen mérőfejjel. A modell 73,5 × 35,5 mm-es, háttérvilágításos LCD-kijelzővel rendelkezik, amely javítja az eredmények olvashatóságát, míg az olyan további funkciók, mint az RCD-tesztelés, az önteszt, a csendes üzemmód, az automatikus készenléti állapot, a zseblámpa és az alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelzője, egyszerűsítik a napi telepítési és karbantartási munkákat. A robusztus felépítés, amely megfelel az IP65 és a CAT IV 600 V szabványoknak, biztosítja a magas tartósságot és a biztonságos használatot.

A csomag tartalma
- Feszültség- és folytonosságmérő
- 2 db AAA elem
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT18D |
| Terméktípus | Feszültség- és folytonosságmérő |
| Feszültségkijelző | LCD |
| LCD háttérvilágítás | Igen |
| Feszültségtartomány | 6 V (5 V ± 1 V), 12 V (8 V ± 1 V), 24 V (18 V ± 2 V), 50 V (38 V ± 4 V), 120 V (94 V ± 8 V), 230 V (180 V ± 14 V), 400 V (325 V ± 15 V), 690 V (562 V ± 24 V) |
| LCD feszültségtartomány | 6–690 V |
| LCD frekvenciatartomány | 40–400 Hz |
| LCD feszültségpontosság | ±(1,5% + 5) |
| LCD frekvenciapontosság | ±(3% + 5) |
| LCD képernyő méretei | 73,5 × 35,5 mm |
| Fázisfordulási teszt | 57–400 V AC, 3 fázis, 50–400 Hz |
| Egyvezetékes L2 feszültségérzékelés | 100–690 V, 50–400 Hz |
| Folyamatos áramkör-teszt | 0 Ω – 100 kΩ |
| Folyamatos áramkör-teszt pontossága | +50% |
| Folyamatos áramkör-teszt jelzése | Zajjelző és LED |
| RCD-teszt | 230 V, 50–400 Hz |
| Polaritásérzékelés | Pozitív és negatív |
| Önteszt | Igen |
| Teszt áramellátás nélkül | Nem |
| Túlfeszültség-védelem | 713–788 V |
| Csendes üzemmód | Igen |
| Automatikus készenlét | Igen |
| Zseblámpa | Igen |
| Alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelzése | Igen |
| Behatolás elleni védelem | IP65 |
| Mérési kategória | CAT IV 600 V |
| Tápellátás | 2 × 1,5 V (R03) |
| Súly | 280 g |
| Méretek | 272 × 85 × 31 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 430 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750518045 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT18D |
| Net weight | 280 |

