Leírás és Paraméterek
Uni-T UT207B digitális csipeszmérő
Az Uni-T UT207B digitális csipeszmérő sokoldalú eszköz elektromos berendezésekkel való munkavégzéshez és a berendezések hibakereséséhez. Csipeszes kialakításának köszönhetően lehetővé teszi az áram gyors mérését az áramkör megszakítása nélkül, ami jelentősen megkönnyíti a helyszíni munkát és a kapcsolószekrényeknél végzett tevékenységeket.

A munkát megkönnyítő funkciók
Az UT207B modellt a legigényesebb alkalmazásokhoz tervezték, lehetővé téve az akár 1000 A-es váltakozó és egyenáram, valamint az akár 1000 V-os váltakozó és egyenáramú feszültség pontos mérését. A széles körű elektromos paramétereknek és olyan fejlett funkcióknak köszönhetően, mint a True RMS, a Zero mód, az NCV, valamint az LPF és LoZ szűrők, a készülék még nehéz körülmények között is garantálja az eredmények legmagasabb pontosságát. Ezen felül a beépített bekapcsolási áram mérési funkció lehetővé teszi a tranziens terhelések részletes elemzését.

Tiszta kialakítás és biztonság
A nagy oszlopdiagramos kijelző és a robusztus felépítés biztosítja a könnyű használatot. A készülék megfelel a CAT III 1000 V / CAT IV 600 V szabványoknak.

A csomag tartalma
- Fogóampermérő
- Elemek x3
- Mérővezetékek
- Felhasználói kézikönyv
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT207B |
| Típus | True RMS csipeszmérő |
| Váltakozó áram | 1000 A ±(2%+5) |
| Egyenáram | 1000 A ±(2%+5) |
| Beindulási áram | 1000 A ±(10%+10) |
| Váltakozó feszültség | 1000 V ±(1,2%+3) |
| Egyenáramú feszültség | 1000 V ±(0,5%+5) |
| LPF ACV | 1000 V ±(2%+5) |
| LoZ ACV | 1000 V ±(2%+5) |
| Váltakozó feszültség tartomány | 40 Hz ~ 400 Hz |
| Ellenállás | 60 MΩ ±(1%+2) |
| Kapacitás | 60 mF ±(4%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz ~ 1 MHz ±(0,1%+3) |
| Munkaciklus | 10% ~ 90% ±(2,6%+7) |
| Maximális leolvasási érték | 6000 |
| Funkciók | True RMS, NCV, LPF, LoZ, nulla mód, bekapcsolási áram mérés, oszlopdiagram |
| Fogószélesség | 42 mm |
| Tápellátás | 3x 1,5 V-os elem (R03) |
| Kijelző | 43 x 45 mm |
| Méretek | 272 x 81 x 43,5 mm |
| Súly | 420 g |
| Biztonság | CAT III 1000 V / CAT IV 600 V |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 855 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750562079 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT207B |
| Net weight | 420 |

