Leírás és Paraméterek
Uni-T UT208B digitális csipeszmérő
Az Uni-T UT208B digitális csipeszmérő a sorozat legszélesebb körűen használható eszköze, amelyet igényes villamos berendezésekben való használatra terveztek. Széleskörű funkcióinak köszönhetően ideális diagnosztikai és karbantartási feladatokhoz.

Maximális mérési képességek
Az UT208B modell lehetővé teszi az akár 1000 A-es váltakozó és egyenáram, valamint az akár 1000 V-os feszültség mérését, továbbá a hőmérséklet, a frekvencia és a kapacitás pontos mérését. A legmagasabb pontosságot és a működési biztonságot olyan fejlett funkciók garantálják, mint a True RMS, az NCV, az LPF, a LoZ és a Zero mód. A készülék a bekapcsolási áram mérésének köszönhetően könnyedén kezeli a hirtelen terheléscsúcsok elemzését, az opcionális Flex szonda pedig a mérési tartomány lenyűgöző kiterjesztését teszi lehetővé.

Tiszta kialakítás és biztonság
A nagy képernyő, az oszlopdiagram és a robusztus felépítés biztosítja a könnyű használatot. A készülék megfelel a CAT III 1000 V / CAT IV 600 V szabványoknak.

A csomag tartalma
- Fogóampermérő
- 3 db elem
- Mérővezetékek
- Hőmérséklet-érzékelő
- Felhasználói kézikönyv
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT208B |
| Típus | True RMS fogóampermérő |
| Váltakozó áram | 1000 A ±(2%+5) |
| Egyenáram | 1000 A ±(2%+5) |
| Beindulási áram | 1000 A ±(10%+10) |
| Váltakozó feszültség | 1000 V ±(1,2%+3) |
| Egyenáramú feszültség | 1000 V ±(0,5%+5) |
| LPF ACV | 1000 V ±(2%+5) |
| LoZ ACV | 1000 V ±(2%+5) |
| Váltakozó feszültség tartomány | 40 Hz ~ 400 Hz |
| Ellenállás | 60 MΩ ±(1%+2) |
| Kapacitás | 60 mF ±(4%+5) |
| Hőmérséklet | -40 °C ~ 1000 °C ±(1%+2) |
| Frekvencia | 10 Hz ~ 1 MHz ±(0,1%+3) |
| Munkaciklus | 10% ~ 90% ±(2,6%+7) |
| Maximális leolvasási érték | 6000 |
| Funkciók | True RMS, NCV, LPF, LoZ, nulla mód, bekapcsolási áram mérés, oszlopdiagram, hajlékony mérőfej használata |
| Fogószélesség | 42 mm |
| Tápellátás | 3x 1,5 V-os elem (R03) |
| Kijelző | 43 x 45 mm |
| Méretek | 272 x 81 x 43,5 mm |
| Súly | 420 g |
| Biztonság | CAT III 1000 V / CAT IV 600 V |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 890 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750542088 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT208B |
| Net weight | 400 |

