Leírás és Paraméterek
Uni-T UT210D mini digitális csipeszmérő
Az Uni-T UT210D mini digitális csipeszmérő egy kompakt eszköz, amelyet nehezen elérhető helyeken történő használatra terveztek. Kis mérete és könnyű szerkezete révén ideális berendezések szervizeléséhez, otthoni szerelésekhez és olyan villamos munkákhoz, amelyeknél mozgékonyságra van szükség.

A munkát megkönnyítő funkciók
Az UT210D modell lehetővé teszi az AC és DC áram pontos mérését 200 A-ig, valamint a feszültségét 600 V-ig, míg a kiegészítő frekvenciamérési funkció jelentősen bővíti a professzionális alkalmazásokban rejlő lehetőségeit. A felhasználói kényelmet és a működés gyorsaságát olyan intelligens megoldások biztosítják, mint az automatikus tartományváltás, valamint olyan funkciók, mint a Data Hold, a diódateszt és a folytonossági ellenőrzés.

Könnyű kialakítás és egyszerű használat
A kompakt ház és a 17 mm-es pofanyitás lehetővé teszi a szűk helyeken való munkavégzést. Könnyű súlya megkönnyíti a mindennapi használatot.

A csomag tartalma
- Fogós mérőműszer
- 2 db elem
- Mérővezetékek
- Hőmérséklet-érzékelő
- Hordtáska
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT210D |
| Típus | Mini fogós mérőműszer |
| Váltakozó áram | 200 A ±(2,5%+8) |
| Egyenáram | 200 A ±(2%+3) |
| Váltakozó feszültség | 600 V ±(1%+3) |
| Egyenáramú feszültség | 600 V ±(0,7%+3) |
| Ellenállás | 20 MΩ ±(1%+2) |
| Frekvencia | 60 kHz ±(0,1%+4) |
| Kapacitás | 20 mF ±(4%+5) |
| Hőmérséklet | -40 °C ~ 1000 °C ±(1%+3) |
| Maximális mérési érték | 2000 |
| Funkciók | Áramkör-folytonossági hangjelzés, dióda-teszt, automatikus tartományváltás, adatreteszelés, háttérvilágítás, automatikus kikapcsolás |
| Fogószájnyitás | 17 mm |
| Tápellátás | 2x 1,5 V-os elem (R03) |
| Kijelző | 39,3 x 26,5 mm |
| Méretek | 175 x 60 x 33,5 mm |
| Súly | 170 g |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 325 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750521199 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT210D |
| Net weight | 170 |

