Leírás és Paraméterek
Uni-T UT210E mini digitális csipeszmérő
Az Uni-T UT210E mini digitális csipeszmérő egy kompakt eszköz, amelyet nehezen elérhető helyeken való használatra terveztek. Kis mérete és könnyű kialakítása révén ideális berendezések karbantartásához, otthoni szerelésekhez és olyan villamos munkákhoz, amelyeknél mozgékonyságra van szükség.

A munkát megkönnyítő funkciók
Az UT210E modell pontos mérést biztosít 100 A-ig terjedő váltakozó és egyenáramú áram, valamint 600 V-ig terjedő feszültség esetén. A készülék automatikus tartományváltása, diódatesztje, folytonossági ellenőrzése és adatreteszelő funkciói jelentősen növelik a felhasználói kényelmet, biztosítva a gyors és problémamentes napi méréseket.

Könnyű kialakítás és egyszerű használat
A kompakt ház és a 17 mm-es pofanyitás lehetővé teszi a szűk helyeken való munkavégzést. Könnyű súlya miatt a készülék kényelmes a mindennapi használat során.

A csomag tartalma
- Fogós mérőműszer
- 2 db elem
- Mérővezetékek
- Hordtáska
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT210E |
| Típus | Mini fogós mérőműszer |
| Váltakozó áram | 100 A ±(2,5%+5) |
| Egyenáram | 100 A ±(2%+3) |
| Váltakozó feszültség | 600 V ±(1%+3) |
| Egyenáramú feszültség | 600 V ±(0,7%+3) |
| Ellenállás | 20 MΩ ±(1%+2) |
| Kapacitás | 20 mF ±(4%+5) |
| Maximális mérési érték | 2000 |
| Funkciók | Áramkör-folytonossági hangjelzés, dióda-teszt, automatikus tartományváltás, adatreteszelés, háttérvilágítás, automatikus kikapcsolás |
| Fogószélesség | 17 mm |
| Tápellátás | 2x 1,5 V-os elem (R03) |
| Kijelző | 39,3 x 26,5 mm |
| Méretek | 175 x 60 x 33,5 mm |
| Súly | 170 g |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 352 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750521052 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT210E |
| Net weight | 170 |

