Leírás és Paraméterek
Uni-T UT300A+ infravörös hőmérő
Az Uni-T UT300A+ egy kompakt infravörös hőmérő, amelyet -20 °C és 400 °C közötti felületi hőmérsékletek gyors mérésére terveztek. A készülék egyszerű kezelhetőséget, legfeljebb 500 ms-os reakcióidőt és 10:1-es D:S arányt kínál, ami kényelmes mérést tesz lehetővé akár nagyobb távolságból is. A modell lézeres célzóval, háttérvilágítású kijelzővel, Data Hold funkcióval, valamint °C vagy °F mértékegységek közötti választási lehetőséggel rendelkezik, így ideális mindennapi műszaki alkalmazásokhoz, műhelyekben és otthon egyaránt. Kompakt kialakítása, 146 g-os súlya, automatikus kikapcsolása és 1 méteres magasságból történő leejtésnek való ellenállása növeli a készülék kényelmét és tartósságát a mindennapi használat során.

A csomag tartalma
- Infravörös hőmérő
- 2 db AAA elem (LR03)
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT300A+ |
| Terméktípus | Infravörös hőmérő |
| Hőmérséklet-tartomány (°C) | -20...400°C |
| Pontosság (°C) | ±2°C vagy ±2% (>0°C), ±(2°C + 0,1°C/°C) (≤0°C) |
| Ismételhetőség (°C) | ±1°C vagy ±1% |
| Hőmérséklet-tartomány (°F) | -4...752°F |
| Pontosság (°F) | ±4,0°F vagy ±2% (>32°F), ±(4,0°F + 0,1°F/°F) (≤32°F) |
| Ismételhetőség (°F) | 2°F vagy 1,0% |
| D:S arány | 10:1 |
| Válaszidő | ≤500 ms |
| Emissziós tényező | 0,95 |
| Spektrális tartomány | 5,5–14 µm |
| Lézer teljesítmény | <1 mW |
| Kijelző | 20 × 24 mm LCD |
| Funkciók | Automatikus kikapcsolás (8 másodperc után), alacsony akkumulátor töltöttség jelző, adat rögzítés, °C/°F egységválasztás, képernyő háttérvilágítás, lézeres célzó |
| Üzemi hőmérséklet | 0...50°C (32...122°F) |
| Tárolási hőmérséklet | -20...60 °C (-4...140 °F) |
| Működési páratartalom | <90% relatív páratartalom (nem kondenzáló) |
| Esésállóság | 1 m |
| Tápellátás | 2 × 1,5 V (LR03) |
| Szín | Piros és szürke |
| Súly | 146 g |
| Méretek | 135 × 94 × 36,5 mm |
| Tanúsítványok | CE, UKCA |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 180 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750563014 |
| HS Code | 9025190090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT300A+ |
| Net weight | 146 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

