Leírás és Paraméterek
Baseus Cafule 2.4A Lightning USB-kábel 0.5m
A Baseus kábel hossza 50 cm, maximális áramerőssége 2,4 A. A kábel kényelmes használatot és magas funkcionalitást biztosít. Kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek biztosítják a termék strapabíróságát. Nejlon anyagból készült, így nem gabalyodik össze. A kábel lehetővé teszi az USB-eszközök és a Lightning bemenettel rendelkező Apple-eszközök közötti töltést és fájlátvitelt.

| Gyártó | Baseus |
| Modell | Cafule kábel USB |
| Termékkód | CALKLF-A09 |
| Anyag | Nejlon, alumínium |
| Csatlakozók | USB, Lightning |
| Maximális átvitel | 480 Mbps |
| Szín | Piros |
| Hosszúság | 0,5 m |
| Kimeneti áram | 2,4 A |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 15,50 |
| Box width | 7,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 30 |
| Gyors töltési szabvány | Nem |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/baseus/6953156274921 |
| Hossz (cm) | 50 |
| Hosszúság | 0.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatibilitás | Kábelek és töltők |
| Legutóbbi szállítás | 01.07.2024 |
| Mennyiség dobozonként | 20 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 1 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | CALKLF-A09 |
| Net weight | 17 |
| Színes | piros |
| Töltési teljesítmény (W) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

