Leírás és Paraméterek
Baseus Cafule 2.4A Lightning USB-kábel 1m (fekete-piros)
A Baseus kábel hossza 100 cm, maximális áramerőssége 2,4 A. A kábel kényelmes használatot és magas funkcionalitást biztosít. Kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek nagy strapabíróságot biztosítanak a terméknek. Nejlon anyagból készült, így nem gabalyodik össze. A kábel lehetővé teszi az USB-eszközök és a Lightning bemenettel rendelkező Apple-eszközök közötti töltést és fájlátvitelt. Az alumínium csúcsok, a fonott borítás és a megerősített gumikötés tartósságot biztosítanak a terméknek.
| Gyártó | Baseus |
| Modell | Cafule kábel |
| Termékkód | CALKLF-B19 |
| Anyag | Nejlon, alumínium |
| Csatlakozók | USB, Lightning |
| Maximális átvitel | 480 Mbps |
| Szín | Piros/piros |
| Hosszúság | 1 m |
| Kimeneti áram | 2,4 A |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,50 |
| Box width | 7,50 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 40 |
| Gyors töltési szabvány | Nem |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/Baseus/6953156274983 |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatibilitás | Kábelek és töltők |
| Legutóbbi szállítás | 17.03.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 80 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 1 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | CALKLF-B19 |
| Net weight | 24 |
| Színes | fekete és piros |
| Töltési teljesítmény (W) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

