Leírás és Paraméterek
UGREEN hálózati kábel
A rendkívül vékony (mindössze 2,8 mm átmérőjű) UGREEN kábel nemcsak gyors, akár 10 Gbps sebességű adatátvitelt tesz lehetővé, hanem széles körű kompatibilitást is biztosít az RJ45-ös interfésszel rendelkező eszközökkel. Tökéletes lesz, ha törődik a kábel megjelenésével, vagy korlátozott hely áll rendelkezésére a kábel számára. Rugalmasságának köszönhetően szűk helyeken is elfér.

Megbízható
Legyen szó játékról, fájlok letöltéséről vagy online filmnézésről, a UGREEN Ethernet kábel minden helyzetben működni fog. Nem kell aggódnia az interferencia miatt, amelyre a vezeték nélküli internet hajlamos.

UGREEN minőség
Kiváló minőségű kivitelezés és kiváló teljesítmény jellemzi a UGREEN Ethernet kábelt. Az aranyozott csatlakozó érintkezők biztosítják a legjobb termékminőséget és a nagy tartósságot. Biztosítja a problémamentes és gyors adatátvitelt.

| Gyártó | UGREEN |
| Modell | NW122 |
| Termékkód | 70654 |
| Adatátviteli sebesség | 10 Gbps |
| Interfész | 2x Ethernet RJ45 Cat. 6A |
| Kábel hossza | 5 m |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Nejlon fonott, aranyozott csatlakozók |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 19,00 |
| Box width | 13,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303876549 |
| Hossz (m) | 5 |
| Hosszúság | 5m |
| HS Code | 8544421000 |
| Kategória | 6a |
| Legutóbbi szállítás | 16.05.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 180 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 70654 |
| Net weight | 58 |
| Sávszélesség (GB/s) | 10 |
| Színes | ezüst |

