Leírás és Paraméterek
UGreen NW315 Ethernet-kábel, Cat6A UTP, 2 m (fekete)
Az UGREEN NW315 kábel rendkívül gyors és stabil adatátvitelt biztosít Ethernet-hálózatokon. Akár 10 Gbps átviteli sebességet és 500 MHz-es frekvenciát is támogat. Tökéletes otthoni, irodai és egyéb felhasználásra – kompatibilis NAS-kiszolgálókkal, laptopokkal, számítógépekkel, tévékkel, útválasztókkal, modemekkel és még sok más eszközzel.

Villámgyors fájlátvitel
A nagy sávszélességnek és a 10 Gbps-ig terjedő átviteli sebességnek köszönhetően a kábel mindössze körülbelül 2 másodperc alatt képes 1 GB adatot átvinni. Lehetővé teszi a nagy fájlok villámgyors letöltését, az online videók zökkenőmentes streamelését és a zavartalan, valós idejű játékot. Tökéletes választás azoknak a felhasználóknak, akik maximális kapcsolati teljesítményre vágynak.

Robusztus felépítés
A kábel nyolc rézvezetékből áll, hét sodrott párral a 26AWG szabvány szerint (7×0,16 mm), ami alacsony impedanciát, minimális jelveszteséget és gyorsabb jelátvitelt biztosít. Ennek eredményeként az NW315 zökkenőmentes, késleltetésmentes teljesítményt nyújt – ideális streaminghez, munkához és szórakozáshoz. Ezen felül a keresztelválasztóval és HDPE szigeteléssel ellátott speciális kialakítás hatékonyan csökkenti az interferenciát. Ez biztosítja a stabil kapcsolatot és a zavartalan adatátvitelt, még nagy hálózati terhelés mellett is.

Aranyozott érintkezők és tartós RJ45 csatlakozók
Az RJ45 csatlakozók vastag, aranyozott érintkezőkkel (3U) vannak felszerelve, amelyek megbízható, gyors kapcsolatot és korrózióállóságot garantálnak. A meghosszabbított retesz (17,56 mm) megkönnyíti a kábel csatlakoztatását és leválasztását, a továbbfejlesztett forma pedig megakadályozza a véletlen leválasztást.

Tartósság és sérülésállóság
A megnövelt tartósságú, vastag PVC burkolat védi a kábelt a sérülésektől, és biztosítja a hajlítás- és nyújtásállóságot. A kábel még intenzív használat mellett is megőrzi rugalmasságát és tartósságát, így ideális otthoni, irodai és műszaki alkalmazásokhoz.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | 55157 |
| Termékkód | 55158 |
| Adatátviteli sebesség | Akár 10 Gbps |
| Átviteli frekvencia | 500 MHz |
| Vezetők | 26 AWG |
| PoE támogatás | Nincs |
| Kábelezési szabvány | 568B |
| Árnyékolás típusa | U/UTP |
| Kábelátmérő | 6,0 ± 0,2 mm |
| Vezetők száma | 8 |
| Burkolat anyaga | PVC |
| Hossz | 2 m |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 23,50 |
| Box width | 18,00 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_cables.pdf |
| Gross weight | 80 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876251575 |
| Hossz (m) | 2 |
| HS Code | 8544421000 |
| Kategória | 6 |
| Legutóbbi szállítás | 16.05.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 140 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 55157 |
| Net weight | 70 |

