Leírás és Paraméterek
UGREEN US176 USB-A USB-C hajlított kábel
A UGREEN US176 USB-A USB-C szögletes kábel egyedi kialakításának köszönhetően nagyobb kényelmet biztosít játék, videónézés és e-könyvek olvasása közben. Gyors és biztonságos 3A töltést tesz lehetővé, megvédve telefont a magas feszültségtől. Tartós anyagokból készült, hogy ellenálljon a sérüléseknek.

Az Ön kényelme érdekében tervezték
Élvezze készülékei gyors töltését. Az US176 kábel akár 3A sebességgel működik - páratlan teljesítményével meg fogja lepni. Ráadásul a kábel 90°-ban hajlított csatlakozója lehetővé teszi, hogy töltés közben kényelmesen a kezében tartsa telefonját. Ez azt jelenti, hogy okostelefonját akkor is akadálytalanul használhatja, amikor az be van dugva. Nézzen filmeket és játsszon kedvenc mobiljátékaival, amikor csak akar. A kiálló dugó nem lesz az utjában!

Robusztus és biztonságos
Az alumíniumötvözetből készült ház megvédi a kábel csatlakozóit a sérülésektől, a nejlonfonat pedig páratlan tartósságot biztosít. A termék a hajlítással szemben is rendkívül ellenálló. Használata is biztonságos, és töltés közben stabil feszültséget garantál. 56 kΩ-os ellenállással van felszerelve, amely többek között a magasfeszültség elleni védelemért felel.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | US176 |
| Típus | USB-A USB-C |
| Áramerősség | Max. 3A |
| Támogatott protokollok | QC2.0, QC3.0, AFC, |
| Anyag | Alumíniumötvözet + nejlonfonat |
| Hosszúság | 2m |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 90 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (cm) | 200 |
| Hossz (m) | 2 |
| Hosszúság | 2m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 250 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 20857 |
| Net weight | 38 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 20 |

