Leírás és Paraméterek
Hosszabbító kábel USB-C csatlakozóval
Ez a kiváló minőségű hosszabbító kábel USB-C csatlakozóval segít, ha hosszabb kábelre van szüksége, és a kábele nem elég hosszú. Rendkívül gyors, akár 5 Gbps sebességű adatátvitelt, gyors, akár 60 wattos töltést és biztonságos csatlakozást tesz lehetővé.

Nézze nagyobb képernyőn
A UGREEN kábellel a képet egy kisebb képernyőről, például laptopról egy nagyobb képernyőre tükrözheti. Nézzen filmeket és sorozatokat tökéletes 4K minőségben, anélkül, hogy aggódnia kellene az interferenciák miatt.

Működik a Nintendo Switch készülékkel
A kábel lehetővé teszi, hogy játék közben töltse a Nintendót. Többé nem kell aggódnia amiatt, hogy a játékmenetet megszakítja az akkumulátor lemerülése.

| Modell | ED008 |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Töltés | 60 W max. |
| Videó átvitel | max. 3840x2160, 30 Hz |
| Kábeles változat | USB-C 3.1 |
| Hosszúság | 0,5 m |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 19,00 |
| Box width | 13,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 30 |
| Gyors töltési szabvány | Power Delivery/ Quick Charge 3.0/ Quick Charge 4.0 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303845743 |
| Hossz (cm) | 50 |
| Hosszúság | 0.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 300 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 40574 |
| Net weight | 24 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 60 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

