Leírás és Paraméterek
UGREEN US264 USB-C-USB-C kábel
A UGREEN US264 USB-C USB-C kábel segítségével pillanatok alatt töltheti fel készülékeit akár 60 wattos teljesítményen. A termék támogatja az olyan gyorstöltési protokollokat, mint a QC4.0 és QC3.0, és akár 480 Mbps adatátviteli sebességet is lehetővé tesz. Emellett rendkívül tartós is.

Gyors töltés
A kábel lehetővé teszi, hogy 60 wattos és 3 amperes teljesítménnyel töltse eszközeit. Egy MacBook Air 13-at például körülbelül 1,5 óra alatt, egy iPad Pro 11-et pedig 2,5 óra alatt tölthet fel. Az US264 támogatja a QC4.0, QC3.0 gyorstöltést és kompatibilis a Huawei FCP-vel.

Széles körű kompatibilitás
Mondjon búcsút a kompatibilitási problémáknak. A kábellel gond nélkül töltheti a legtöbb népszerű USB-C porttal rendelkező eszközt. Az US264 támogatja többek között a MacBookokat, a Nintendo Switch konzolokat, a Samsung okostelefonokat és a Lenovo, Asus vagy Huawei laptopokat.

Fájlok átvitele pillanatok alatt
A kábellel nem csak gyorsan töltheti a kívánt eszközt, hanem pillanatok alatt fájlokat is továbbíthat. Az US264 akár 480 Mbps adatátviteli sebességet is lehetővé tesz. Ez azt jelenti, hogy például 1 GB fénykép vagy dokumentum másolása mindössze körülbelül 30 másodpercet vesz igénybe.

Biztonságos használat
Ne aggódjon a töltendő eszközök biztonsága miatt. A kábel intelligens chippel van ellátva, amely stabil áramerősséget biztosít, és megvédi a csatlakoztatott készülékeket a károsodástól. Így nemcsak a gyors, hanem a biztonságos töltést is élvezheti.

Továbbfejlesztett kialakítás
A terméket a legapróbb részletekig finomítottuk. Az ónozott rézkábel gyors és megbízható átvitelt biztosít, a TPE műanyag külső pedig megvédi a sérülésektől. Továbbá a kábel legérzékenyebb része kiegészítő védelmet kapott. Az US264 ellenáll a hajlításnak és a húzásnak is.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | US264 |
| Típus | USB-C USB-C |
| Anyag | TPE |
| Teljesítmény | PD 60 W |
| Áram | 3 A (max.) |
| Vezeték | Ónozott réz |
| Hosszúság | 0,5 m |
| Szín | Fehér |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 60 |
| Hosszúság | 0.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 350 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 60517 |
| Net weight | 11 |
| Színes | białe |
| Töltési teljesítmény (W) | 60 |

