Leírás és Paraméterek
UGREEN USB-C USB-C kábel, 1,5m (fekete)
A UGREEN USB-C 2.0 kábel a kiváló minőséget, tartósságot és esztétikát képviseli. A 150 cm hosszú kábel kiváló minőségű anyagokból készült, a végek pedig nikkelbevonatúak a jobb hőelvezetés érdekében.

Jellemzők
A nikkelezett rézből készült kábel töltési és adatátviteli funkciókkal egyaránt rendelkezik. Kompatibilis a piacon kapható legtöbb eszközzel (USB-C bemenettel). Kompatibilis a QC 3.0-val.

| Modell | US286 |
|---|---|
| Dugó | USB-C x 2 |
| Anyag | PC / nikkel |
| Hosszúság | 150 cm |
| Adatátvitel | 480 Mbps |
| Feszültség | 5V |
| Áramerősség | 2 A |
| base_xml | 1 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,50 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 90 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (cm) | 150 |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 250 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 50998 |
| Net weight | 41 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

