Leírás és Paraméterek
Minőség
A UGREEN ferde kábel a magas minőséget, tartósságot és esztétikát képviseli. A kábel nejlonból és kiváló minőségű alumíniumból készült. Ez a kombináció lehetővé teszi, hogy elkerülhető legyen a kábel tipikus kopása és elhasználódása, valamint összegubancolódása.

Jellemzők
A kábel kompatibilis a piacon kapható legtöbb USB-C aljzattal rendelkező eszközzel. Támogatja a Quick Charge 3.0 gyorstöltő portokat is, és akár 480 Mbps sebességű adatátvitelt is támogat. Hatalmas előnye minden bizonnyal a dugó vízszintes elhelyezése, így kevésbé valószínű, hogy a dugó kihúzható.

| Modell | US284 |
|---|---|
| Dugó | USB-C |
| Anyag | Alumínium / Nejlon |
| Hosszúság | 2m |
| Adatátvitel | 480 Mbps |
| Feszültség | 5 V |
| Áramerősség | 3 A |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 90 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (cm) | 200 |
| Hossz (m) | 2 |
| Hosszúság | 2m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 16.05.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 250 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 50942 |
| Net weight | 38 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

