Leírás és Paraméterek
UGREEN USB C típusú 3.0 kábel
Kiváló minőségű anyagokból készült, töltési és adatátviteli funkciókkal egyaránt rendelkezik. Kompatibilis a piacon kapható legtöbb olyan eszközzel, amely USB-C bemenettel rendelkezik.

Gyors adatátvitel és töltés
Rendkívül gyors (akár 5 Gbps sebességű) fájlátvitelt tesz lehetővé a számítógépről okostelefonra és fordítva, és ugyanilyen gyorsan, akár 3 A sebességgel tölti eszközeit.

| Modell | US184 |
|---|---|
| Dugó | USB 3.0 USB-C 3.0-ra |
| Anyag | PVC |
| Hosszúság | 150 cm |
| Szinkronizálási sebesség | Akár 5 Gb/s |
| Töltési áram | 3 A |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 16,50 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 100 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (cm) | 150 |
| Hossz (m) | 1.5 |
| Hosszúság | 1.5m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 19.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 200 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 20883 |
| Net weight | 51 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 15 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

