Leírás és Paraméterek
UGREEN US287 USB és USB-C kábel
Élvezze készülékei gyors töltését és az akár 480 Mbps sebességű fájlátvitelt. A UGREEN US287 USB-USB-C kábel akár 3A töltési sebességgel tölt, és támogatja az olyan protokollokat, mint a QC3.0, és biztonságos használatot biztosít. Ugyanakkor az eszközök széles skálájával kompatibilis és rendkívül tartós.

Gyors töltés
Mindössze néhány pillanat alatt feltöltheti a választott USB-C-vel felszerelt készülékét. A kábel támogatja a QC3.0 és QC2.0 gyorstöltést, és akár 3 A töltési sebességgel is képes tölteni. Ez azt jelenti, hogy okostelefonja vagy laptopja pillanatok alatt újra működőképes lesz!

Fájlok átvitele pillanatok alatt
A kábel lehetővé teszi, hogy egyszerre töltse készülékeit és akár 480 Mbps sebességgel továbbítsa a fájlokat. Így időt takaríthat meg! Töltse fel telefonját, és másolja át az összes szükséges dokumentumot, fényképet vagy videót néhány pillanat alatt.

Biztonság
Többé nem kell aggódnia a töltendő készülékek biztonsága miatt. A kábel fejlett 56 KΩ ellenállással van felszerelve, amely stabil áramot biztosít, és megvédi a csatlakoztatott eszközt a károsodástól.

Széles körű kompatibilitás
A kábel kompatibilis a legtöbb USB-C porttal rendelkező eszközzel. Használhatja például Samsung, Xiaomi, Huawei vagy LG okostelefonok töltésére. Emellett alkalmas a GoPro Hero 6 kamerához és a Nintendo Switch konzolhoz is. Sikeresen csatlakoztathatja a Xiaomi és Huawei laptopokhoz, valamint a MacBookokhoz is.

Továbbfejlesztett kialakítás
A kábel rendkívül robusztus és ellenáll a hajlításnak, húzásnak, összegabalyodásnak, kopásnak és sérülésnek. Kiváló minőségű, tartós anyagokból készült, és a legérzékenyebb alkatrészeit is plusz védelemmel látták el. Az ónozott rézkábel stabil átvitelt és töltésbiztonságot biztosít. A korrózióval szemben is ellenálló.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | US287 |
| Típus | USB USB-C |
| Hosszúság | 3 m |
| Anyag | PVC |
| Áramerősség | Legfeljebb 3 A |
| Feszültség | Legfeljebb 5 V |
| Átviteli sebesség | Akár 480 Mbps |
| Kábel | Ónozott réz |
| Szín | Fekete |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 16,50 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 130 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (cm) | 300 |
| Hossz (m) | 3 |
| Hosszúság | 3m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 150 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 60826 |
| Net weight | 88 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 20 |

