Leírás és Paraméterek
US300 USB-C-USB-C kábel
A Ugreen USB-C kábelt mobileszközök töltésére és adatátvitelére tervezték. A 480 Mbps átviteli sebesség megfelel az akár 100W és 5A áramot fogyasztó modelleknek. Az alkalmazott technológia beépített biztonsági chippel garantálja a biztonságos működést.

Lenyűgöző töltési sebesség
A kábel támogatja a gyorstöltési technológiát, így többek között a MacBook, iPad vagy Nintendo Switch készülékeket körülbelül 2 óra alatt teljesen feltöltheti. Felesleges várakozás nélkül, okostelefonja hamar újra használatra kész lesz. Azonnal és mindenekelőtt biztonságosan feltölti készülékét, ezzel rengeteg időt takarít meg.

Gyors adatátvitel
A Ugreen US300 rendkívül gyors adatátvitelt is lehetővé tesz. A modern USB 2.0 rendszer használata racionalizálta a nagy mennyiségű adat egy pillanat alatt történő átvitelét. Mindössze 30 másodpercbe telik 1 GB átvitele, mivel az átviteli sebesség akár 40 MB/s is lehet. Dokumentumait, zenéit és minden más fájlját elképesztő sebességgel továbbíthatja anélkül, hogy a jelveszteség miatt aggódnia kellene.

Biztonságos védelem
A termék beépített, innovatív E-Marker chippel rendelkezik, amely érzékeli, hogy milyen eszköz van csatlakoztatva hozzá. Intelligens, a készülék feszültségéhez igazodó áramelosztást biztosít, ha a telefon vagy tablet nem rendelkezik gyorstöltő rendszerrel. Az intelligens eszközérzékelés további védelmet nyújt a kábel használata során, függetlenül attól, hogy milyen készülékmodellel rendelkezik.

Kivételes funkcionalitás
A belső szerkezet horganyzott rézből készült, míg az egészet tartós és rugalmas TPE anyag borítja. Ez teszi a kábelt ellenállóvá a hajlítással, töréssel vagy szakadással szemben. Ezenkívül a kábel csatlakozója, amely a legérzékenyebb a sérülésekre, további védelmet kapott. Ez nemcsak hosszabb élettartamot eredményez, hanem növeli a biztonságot is a használat során.

| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Termék neve | USB-C 2.0 kábel |
| Modell | US300 |
| Anyag | TPE |
| USB bemenet | 2.0 |
| Áramerősség | 5A (Max) |
| Kábelmag | Ónozott réz |
| Hosszúság | 1 m |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 31.01.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 300 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 80371 |
| Net weight | 29 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 100 |

