Leírás és Paraméterek
USB-C - USB-C kábel a Ugreentől
A Ugreen márkájú kábel egy nagyszerű termék, amellyel gyorsan és biztonságosan töltheti USB C típusú bemenettel ellátott mobilkészülékét. Azonban nem ez az egyetlen előnye. A kábel garantálja az expressz adatátvitelt az eszközök között. Ezenkívül tartós anyagokból készült, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak.

Gyors töltés és átvitel
A kábel támogatja a QC3.0 gyorstöltést és a Power Delivery-t, így ideális a nagy teljesítményű, 100 W-os laptopok töltéséhez. A maximális töltési idő mindössze 1,5 óra, ami egy órával kevesebb, mint az első generációs kábel használatával.

Nagy tartósság és minőség
A kábel nagyon tartós anyagokból készült, és ráadásul erős nejlonnal van befonva, hogy megakadályozza az összegabalyodást. Emellett a nejlonfonat ellenáll a kopásnak és a mechanikai sérüléseknek, ami hosszú élettartamot biztosít.

| Gyártó | Ugreen |
|---|---|
| Modell | US316 |
| Termékszám | 70428 |
| Port | USB-C USB-C-re |
| Adatátvitel | 480 Mb/s |
| Maximális működési áram | 100W (20V/5A) |
| Töltési protokollok | Power Delivery, Quick Charge 3.0, FCP |
| Hosszúság | 1m |
| Szín | Fekete |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 17,00 |
| Box width | 9,50 |
| Csatlakozás típusa | USB-C - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 04.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 300 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 70427B |
| Net weight | 31 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 100 |

