Leírás és Paraméterek
UGREEN US385 USB-A és USB-C ferde kábel
A UGREEN US385 USB-A és USB-C közötti ferde kábel egyedi kialakításának köszönhetően nagyobb kényelmet biztosít játék közben. Gyors 3 A töltést és akár 5 Gbps adatátviteli sebességet tesz lehetővé. Tartós anyagokból készült, amelyek biztosítják, hogy ellenálljon a sérüléseknek. Széles körű kompatibilitásával is kitűnik.

A kényelem érdekében tervezték
A kábel 90°-ban hajlított csatlakozója lehetővé teszi, hogy töltés közben kényelmesen a kezében tartsa a telefont. Ez azt jelenti, hogy csatlakoztatva is akadálytalanul használhatja okostelefonját. Nézhet filmeket és játszhat kedvenc mobiljátékaival, amikor csak akar. A kiálló dugó nem fogja zavarni!

Azonnali adatátvitel
A UGREEN segítségével egy szempillantás alatt átviheti fájljait az eszközök között. Az USB 3.0 interfész akár 5 Gbps adatátviteli sebességet is lehetővé tesz! Többé nem kell végtelenül sokat várnia arra, hogy fotói vagy videói elérjék a célállomást - mostantól ez csak néhány pillanatig tart. Kiváló időmegtakarítás!

Eszközeinek gyors töltése
Élvezze készülékei gyors töltését. Az US385 kábel akár 3A sebességgel is működik - meg fog lepődni a páratlan teljesítményétől! A kiválasztott okostelefon-modellek akár 1,5 óra alatt 100%-ra tölthetők. Ennyi kell ahhoz, hogy telefonja újra működőképes legyen! A kábel támogatja a QC3.0, AFC, FCP és BC1.2 gyorstöltési protokollokat, megbízható teljesítményéért pedig a többszörösen árnyékolt ónozott rézkábel felel.

Széles körű kompatibilitás
Aggódik a kompatibilitási problémák miatt? Nem kell! Az US385 kábel a legtöbb népszerű, a polcról beszerezhető készülékkel képes együttműködni. Sikeresen csatlakoztathatja többek között Xiaomi vagy Samsung okostelefonokhoz, iPadekhez, hordozható merevlemezekhez, sőt még Nintendo Switch és PS5 konzolokhoz is.

Robusztus és biztonságos használat
A kábel robusztusságával fogja meglepni. Az alumíniumötvözetből készült ház megvédi csatlakozóit a sérülésektől, míg a nejlonfonat páratlan tartósságot biztosít. A termék a hajlítással szemben is rendkívül ellenálló. Használata is biztonságos, és töltés közben stabil feszültséget garantál. Fel van szerelve 56 kΩ-os ellenállással, amely többek között a túláram elleni védelemért felel.

| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | US385 |
| Típus | USB-A USB-C |
| Átviteli sebesség | Akár 5 Gbps |
| Áram | Max. 3 A |
| Támogatott protokollok | QC3.0, AFC, FCP, BC1.2 |
| Anyag | Alumíniumötvözet + nejlonfonat |
| Hosszúság | 1 m |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 19,50 |
| Box width | 13,50 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 40 |
| Gyors töltési szabvány | Teljesítményszolgáltatás |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303822997 |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 08.12.2025 |
| Mennyiség dobozonként | 250 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 20299 |
| Net weight | 32 |
| Színes | ezüst |
| Töltési teljesítmény (W) | 15 |

