Leírás és Paraméterek
Minőség
Az UGREEN USB-C kábel a magas minőséget, tartósságot és esztétikát képviseli. A kábel kiváló minőségű anyagokból készült, a végei pedig nikkelbevonatúak.

Jellemzők
A nem oxidált rézből készült kábel töltési és adatátviteli funkciókkal egyaránt rendelkezik. A dugóház alumíniumból készült. Kompatibilis a piacon kapható legtöbb eszközzel (USB-C bemenettel).

| Modell | US288 |
|---|---|
| Dugó | USB-C |
| Anyag | PVC / nikkel / alumínium |
| Hosszúság | 100 cm |
| Adatátvitel | 480 Mbps |
| Feszültség | 5V |
| Áramerősség | 3A |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,50 |
| Box width | 10,00 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - USB-C |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 70 |
| Gyors töltési szabvány | Gyorstöltés 3. |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 20.01.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 88 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 60131 |
| Net weight | 19 |
| Színes | białe |
| Töltési teljesítmény (W) | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

