Leírás és Paraméterek
Uni-T UT213C 4. generációs, 400 A-es digitális csipeszmérő
Az Uni-T UT213C a sorozat legszélesebb körű funkciókkal rendelkező modellje, amelyet a mindennapi villamos és karbantartási munkák során végzett sokoldalúbb mérésekre terveztek. A készülék megfelel a CAT III 600 V biztonsági szabványnak, és olyan villanyszerelőknek és HVAC/R-technikusoknak készült, akiknek nagyobb mérési rugalmasságra van szükségük. Zseblámpájának, LCD háttérvilágításának és kompakt házának köszönhetően a modell sötétebb területeken és korlátozott hozzáférésű telepítésekben is jól teljesít.

AC és DC mérés egyetlen készülékben
Az UT213C modell lehetővé teszi 400 A-ig terjedő váltakozó áram és 400 A-ig terjedő egyenáram, valamint 600 V-ig terjedő AC/DC feszültség, 40 MΩ-ig terjedő ellenállás, 40 mF-ig terjedő kapacitás, 10 Hz és 1 MHz közötti frekvencia, valamint -40 °C és 1000 °C, illetve -40 °F és 1832 °F közötti hőmérséklet mérésére is alkalmas. A 4000-es maximális mérési tartomány, a 30 mm-es pofanyitás és a True RMS funkció növeli a mindennapi mérések kényelmét és pontosságát. Ezt a modellt azoknak a felhasználóknak tervezték, akiknek egyetlen csipeszmérővel szélesebb körű alkalmazásokra van szükségük.

Fejlett funkciók igényesebb feladatokhoz
A készülék diódatesztel, NCV funkcióval, adatreteszeléssel, relatív móddal, MAX/MIN funkcióval, LCD háttérvilágítással, zseblámpával, automatikus kikapcsolással, folytonossági hangjelzéssel és bemeneti védelemmel rendelkezik. A modell súlya 231,7 g, így széles mérési képességei ellenére is hordozható marad.

A készlet tartalma
- Fogós mérőműszer
- Elemek x3
- Mérővezetékek
- Hőmérséklet-érzékelő
- Hordtáska
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT213C |
| Típus | True RMS fogós mérőműszer |
| Váltakozó áram | 400 A ±(2,5%+5) |
| Egyenáram | 400 A ±(2%+3) |
| Váltakozó feszültség | 600 V ±(1,2%+5) |
| Egyenáramú feszültség | 600 V ±(0,8%+3) |
| Ellenállás | 40 MΩ ±(1%+2) |
| Kapacitás | 40 mF ±(4%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz ~ 1 MHz ±(0,1%+4) |
| Hőmérséklet | -40 °C ~ 1000 °C ±(1%+3) |
| Maximális mérési érték | 4000 |
| Funkciók | True RMS, NCV, dióda teszt, folytonossági teszt, adat rögzítés, relatív mód, Max/Min, LCD háttérvilágítás, zseblámpa, automatikus tartományváltás, automatikus kikapcsolás |
| Fogószélesség | 30 mm |
| Tápellátás | 3x 1,5 V-os elem (R03) |
| Méretek | 220 x 75 x 40 mm |
| Súly | 231,7 g |
| Biztonság | CAT III 600 V |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 475 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750521335 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT213C |
| Net weight | 280 |

