Leírás és Paraméterek
Uni-T LM570LD-II lézeres szintező
Az LM570LD-II egy kompakt, zöld LD-sugárral működő lézeres szintező, amelyet alapvető befejező és szerelési feladatokra terveztek, például vízszintes, függőleges és keresztirányú vonalak jelölésére. Önszintező funkciójának és gyors stabilizálódási idejének köszönhetően a készülék megkönnyíti a munkát otthoni szerelési feladatok, bútorösszeszerelés vagy kisebb építési projektek során, akár 10 méteres távolságig is pontos referenciapontot biztosítva.

A csomag tartalma
- Lézeres szintező
- 2 db AA elem
- Töltőkábel
- LM312A tartó
- Hordtáska
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM570LD-II |
| Típus | Lézeres szintező |
| Lézer típusa | Zöld LD |
| Vonalak száma | 2 |
| Működési távolság | 10 m |
| Pontosság | ±3 mm / 10 m |
| Önszintezési tartomány | ±3° |
| Önszintező idő | 3 s |
| Hullámhossz | 520 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Üzemidő | 4 óra |
| Tápellátás | 2 × AA elem |
| Méretek | 85,5 × 62 × 90,3 mm |
| Súly | 240 g |
| Tanúsítványok | CE, UKCA |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 485 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750557044 |
| HS Code | 9015301000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM570LD-II |
| Net weight | 240 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

