Leírás és Paraméterek
Uni-T UT139C True RMS digitális multiméter
Az Uni-T UT139C a sorozat legszélesebb körű funkciókkal rendelkező modellje, amelyet azoknak a felhasználóknak terveztek, akiknek széles mérési tartományra és nagyobb mérési pontosságra van szükségük. A készülék a CAT III 600 V kategóriában működik, NCV funkcióval rendelkezik a hálózat gyors ellenőrzéséhez, valamint könnyen leolvasható kijelzővel és 31 szegmenses analóg oszlopdiagrammal van ellátva. Ez a modell a leginkább igényesebb villamos és karbantartási munkákhoz alkalmas.

A sorozat legszélesebb mérési tartománya
Az UT139C modell lehetővé teszi az egyen- és váltakozó feszültség mérését 600 V-ig, az egyen- és váltakozó áram mérését 10 A-ig, valamint az ellenállás, a kapacitás, a frekvencia és a hőmérséklet mérését Celsius- és Fahrenheit-fokban. Kiemelkedő jellemzői a 6000-es maximális leolvasási érték, a legszélesebb, 1 kHz-ig terjedő váltakozó áramú sávszélesség, valamint a V.F.C. funkció. Az automatikus és kézi tartományváltás lehetővé teszi a készülék kényelmes hozzáigazítását a különböző mérési feladatokhoz.

Kiterjedt funkciók és nagyobb felhasználói kényelem
Az UT139C diódatesztel, folytonossági hangjelzéssel, kitöltési arány méréssel, adatreteszelő funkcióval, relatív móddal, Max/Min funkcióval és LCD háttérvilágítással van felszerelve. Az UT139 sorozat teljes védelmet nyújt 600 V-ig, automatikus kikapcsolással és True RMS méréssel, biztosítva a biztonságot és a könnyű használatot. A mellékelt hőelem segítségével azonnal használhatja a hőmérsékletmérési funkciót.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- 2 db AA elem
- Mérővezetékek
- Hőelem
- Felhasználói kézikönyv
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT139C |
| Típus | True RMS digitális multiméter |
| Egyenáramú feszültség | 60 mV / 600 mV / 6 V / 60 V / 600 V ±(0,5%+2) |
| AC feszültség | 60 mV / 600 mV / 6 V / 60 V / 600 V ±(0,8%+3) |
| DC áram | 600 µA / 6000 µA / 60 mA / 600 mA / 6 A / 10 A ±(1,0%+2) |
| Váltakozó áram | 600 µA / 6000 µA / 60 mA / 600 mA / 6 A / 10 A ±(1,2%+3) |
| Ellenállás | 600 Ω / 6 kΩ / 60 kΩ / 600 kΩ / 6 MΩ / 60 MΩ ±(1,0%+2) |
| Kapacitás | 9,999 nF ~ 99,99 mF ±(4,0%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz ~ 10 MHz ±(0,1%+4) |
| Hőmérséklet °C | -40 °C ~ 1000 °C ±(1,0%+3) |
| Hőmérséklet °F | -40°F ~ 1832°F ±(1,5%+5) |
| Maximális leolvasási érték | 6000 |
| AC frekvenciaátvitel | 45 Hz ~ 1 kHz |
| Tartományváltás | Automatikus és kézi |
| Funkciók | True RMS, NCV, dióda teszt, folytonossági hangjelzés, kitöltési arány, adatreteszelés, relatív mód, Max/Min, LCD háttérvilágítás, V.F.C |
| Biztonság | CAT III 600 V |
| Tápellátás | 2 db 1,5 V-os AA elem |
| Súly | 354 g |
| Méretek | 175 mm x 81 mm x 48,5 mm |
| Kijelző méretei | 58 mm x 36 mm |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 540 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750531396 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT139C |
| Net weight | 354 |

