Leírás és Paraméterek
Uni-T LM575LD lézeres szintező
Az LM575LD a sorozat legfejlettebb modellje, amely Osram LD zöld lézerrel és teljes 3D-s vetítéssel (12 vonal) rendelkezik. Kiváló használati kényelmet biztosít nagyszabású projektek során, például belsőépítészeti munkáknál, szerelési feladatoknál vagy építkezéseken. Impulzus üzemmódjának és távirányítójának köszönhetően kültéren és erős fényviszonyok között is kiválóan teljesít.

A csomag tartalma
- Lézeres szintező
- Akkumulátor
- Töltőkábel
- LM312A tartó
- Távirányító
- Hordtáska
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM575LD |
| Típus | Lézeres szintező |
| Lézer típusa | Osram zöld LD |
| Vonalak száma | 12 (3D) |
| Működési távolság | 40 m |
| Pontosság | ±3 mm / 10 m |
| Önszintező tartomány | ±3° |
| Önszintező idő | < 3 s |
| Hullámhossz | 520 nm |
| Lézerosztály | 2 |
| Üzemidő | 6 óra |
| Tápellátás | 3,7 V 5200 mAh Li-ion akkumulátor |
| Méretek | 138 × 89 × 147 mm |
| Súly | 694 g |
| Tanúsítványok | CE, UKCA |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 2575 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750557518 |
| HS Code | 9015301000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM575LD |
| Net weight | 694 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

