Leírás és Paraméterek
Uni-T LM600 lézeres távolságmérő
Az LM600 az LM sorozatba tartozó lézeres távolságmérő, amelyet a távolság, magasság, szög és sebesség pontos mérésére terveztek. A készülék szemre ártalmatlan impulzusos lézert használ, így ideális terepi munkákhoz és félprofesszionális alkalmazásokhoz, például mérnöki mérésekhez, navigációhoz, golfhoz és vadászathoz. A beépített, 6-szoros nagyítású optikai rendszer megkönnyíti a célpont megfigyelését, az könnyen leolvasható LCD-kijelző pedig biztosítja az eredmények gyors leolvasását különböző körülmények között.

A csomag tartalma
- Lézeres távolságmérő
- Hordtáska
- Nyakpánt
- USB-csatlakozó kábel
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | LM600 |
| Típus | Lézeres távolságmérő |
| Távolságtartomány | 5–600 yd |
| Távolságmérési pontosság | ±1 yd ± DX 0,2% |
| Nagyítás | 6X |
| Lencseátmérő | 25 mm |
| Magasságmérési tartomány | 250 yd |
| Magasságmérési hiba | ±0,5 yd |
| Sebességmérési tartomány | 0–300 km/h |
| Szögmérési tartomány | ±45° |
| Szögmérési hiba | ±1° |
| Impulzusos lézer | Igen |
| Szemre biztonságos | Igen |
| Gyors távolságmérés | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Tápellátás | 3,7 V 1500 mAh Li-ion akkumulátor |
| Szín | Piros és szürke |
| Súly | 230 g |
| Méretek | 114 mm x 76 mm x 48 mm |
| Tanúsítványok | CE, RoHS |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 416 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750560402 |
| HS Code | 9015100000 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | LM600 |
| Net weight | 230 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

