Leírás és Paraméterek
Uni-T UT125C zsebméretű digitális multiméter
Az Uni-T UT125C egy zsebméretű digitális multiméter, amely ötvözi a kompakt méreteket, az ergonómikus kialakítást és a mindennapi használat kényelmét. A készülék kijelzője maximális leolvasási értéke 4000, és 0,4 A alatti kis áramok mérésére lett tervezve. Feszültség- és árammérési képességével (AC/DC akár 600 V / 400 mA) és CAT III 600 V tanúsítvánnyal ideális elektronikai javításokhoz.
Alapvető mérések kézreálló formában
Az UT125C modell lehetővé teszi a feszültség, áram, ellenállás, kapacitás, frekvencia és kitöltési tényező mérését, valamint diódatesztelést és folytonosságvizsgálatot is kínál. További előnye az érintésmentes feszültségérzékelő (NCV) funkció, amely kényelmesen lehetővé teszi a berendezések gyors ellenőrzését. Ez a funkciókészlet alkalmassá teszi a mérőműszert műhelyi és hobbialkalmazásokhoz, valamint egyszerűbb elektronikus áramkörök napi diagnosztikájához.
Könnyű használat és kompakt kialakítás
A 112 × 58 × 35 mm méretű és 180 g súlyú kis háznak köszönhetően a multiméter könnyen hordozható és kényelmesen használható. A készülék rendelkezik adatmegtartó funkcióval, alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelzővel és automatikus kikapcsolási funkcióval, ami megkönnyíti a mindennapi munkát és segít megtakarítani az energiát. További előnye, hogy ellenáll az 1 méteres magasságból történő leejtésnek, ami növeli a készülék praktikumát különböző körülmények között történő használat esetén.
A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- 2 db elem
- Használati útmutató
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT125C |
| Típus | Zseb digitális multiméter |
| Egyenáramú feszültség | 600 V ±(0,5%+5) |
| AC feszültség | 600 V ±(1,2%+5) |
| DC áram | 400 mA ±(1,8%+5) |
| AC áram | 400 mA ±(2%+8) |
| Ellenállás | 40 MΩ ±(1%+5) |
| Kapacitás | 100 µF ±(4%+10) |
| Frekvencia | 10 Hz~60 kHz ±(0,1%+5) |
| Munkaciklus | 20%~80% |
| Funkciók | NCV, dióda teszt, folytonossági teszt, alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelző, adat rögzítés, automatikus kikapcsolás |
| Maximális kijelzett érték | 4000 |
| Üzemi hőmérséklet | 0 °C~50 °C |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Eséspróba | 1 m |
| Tápellátás | 1,5 V-os elem (R03) x2 |
| Kijelző méretei | 38 mm x 23 mm |
| Súly | 180 g |
| Méretek | 112 mm x 58 mm x 35 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| Tanúsítványok | CE, UKCA, cETLus |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 228 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750512531 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT125C |
| Net weight | 180 |

