Leírás és Paraméterek
Uni-T UT133B kézi digitális multiméter
Az Uni-T UT133B egy praktikus digitális multiméter, amelyet az elektromos iparban végzett mindennapi mérésekre terveztek, és amely a kompakt kialakítást praktikus diagnosztikai funkciókkal ötvözi. A készülék intelligens ADC chipet használ, tiszta kijelzővel rendelkezik, és úgy tervezték, hogy a szokásos használat során kényelmes legyen. További előnye, hogy akár 2 méteres magasságból történő leejtésnek is ellenáll, ami növeli a mindennapi használat során mutatott tartósságát.

Gyakorlati mérések és akkumulátor-tesztelési funkció
Az UT133B modell lehetővé teszi 600 V-os egyenáramú feszültség, 600 V-os váltakozó feszültség, 10 A-es egyenáramú áram, 60 MΩ-os ellenállás és 9,999 mF-os kapacitás mérését. Ami megkülönbözteti az UT133A modelltől, az az 1,5 V-os és 9 V-os akkumulátor-teszt funkció, amely megkönnyíti a leggyakrabban használt cellák gyors ellenőrzését. A kézi tartományváltás lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy önállóan válassza ki a mérési beállításokat egy adott alkalmazáshoz.

A kényelmes és biztonságos működést támogató funkciók
Az UT133B diódatesztel, folytonossági hangjelzéssel, NCV funkcióval, adatreteszeléssel, LCD háttérvilágítással és automatikus kikapcsolással rendelkezik. Az UT133 sorozat emellett hangjelzést is kínál feszültség- vagy áramtúlterhelés esetén, magas feszültségre figyelmeztető jelzést, valamint a munkahelyi biztonságot növelő funkciókat. CAT II 600 V biztonsági besorolásával ez a modell kiválóan alkalmas alapvető mérési feladatok elvégzésére.

A csomag tartalma
- Kézi digitális multiméter
- Mérővezetékek
- Felhasználói kézikönyv
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT133B |
| Típus | Digitális multiméter |
| Egyenáramú feszültség | 600 mV / 6000 mV / 60 V / 600 V ±(0,5%+3) |
| AC feszültség | 600 V ±(1,2%+3) |
| DC áram | 600 µA / 60 mA / 600 mA / 10 A ±(1,0%+3) |
| Ellenállás | 600 Ω / 6000 Ω / 60 kΩ / 600 kΩ / 60 MΩ ±(0,8%+2) |
| Kapacitás | 9,999 nF / 99,99 nF / 999,9 nF / 9,999 µF / 99,99 µF / 999,9 µF / 9,999 mF ±(4,0%+5) |
| Elemteszt | 1,5 V / 9 V ±(1,0%+2) |
| Maximális leolvasási érték | 6000 |
| Tartományválasztás | Kézi |
| Funkciók | Dióda teszt, folytonossági hangjelzés, NCV, adatreteszelés, LCD háttérvilágítás, automatikus kikapcsolás, túlfeszültség vagy túláram riasztás, magas feszültség figyelmeztetés |
| Biztonság | CAT II 600V |
| Eséspróba | 2 m |
| Tápellátás | 2x 1,5 V-os elem (R03) |
| Súly | 255 g |
| Méretek | 155 mm x 76,5 mm x 49 mm |
| Kijelző méretei | 56,8 mm x 36,1 mm |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 386 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750513323 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT133B |
| Net weight | 255 |

