Leírás és Paraméterek
Az Asalite márkanévvel ellátott termékeket magas minőség és anyaghasználat, valamint hosszú távú megbízhatóság jellemzi. Kialakításuknál a praktikusság és a több funkciónak köszönhető széleskörű használhatóság kiemelt szerepet játszott.
Az Asalite Akkumulátoros 8W Kempinglámpa működését 8W-os fehér SMD LED biztosítja, a lámpa pedig négy különböző funkcióval rendelkezik. Ez lehetővé teszi három eltérő fényerő, vagy akár villogó mód használatát.
Az anyaga ABS+gumi, ami nagyon ellenállóvá teszi. Az Asalite Akkumulátoros 8W Kempinglámpa kedvelt világítási eszköz kirándulók, kempingezők, horgászok és vadászok körében is.
Beépített Power Bank funkciójának köszönhetően akár mobiltelefont is lehet tölteni az Asalite Akkumulátoros 8W Kempinglámpáról. A termék tetején elhelyezett akasztó pedig megkönnyíti a termék elhelyezését.
A lámpa maximum fényereje a 350 lument is eléri, amihez akár 5 méteres világítási távolság is párosulhat.
| Akkumulátor típusa | 2 x 18650 Li-ion / 3,7V (2200mAh) |
| Cikkszám | ASAL0299 |
| Csomagolási egység | 1db, 50db/karton |
| Doboz hosszúsága | 9 |
| Doboz magassága | 20 |
| Doboz szélessége | 10 |
| EAN kód | 5999565662905 |
| Élettartam | 50000 |
| Fényáram | 350 |
| Fizz Garancia | 1 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 100-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 8 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | 7df37e03-9448-4d93-8e12-d597fa4a2430 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | bba4cd00-b108-43e7-99e6-69def08216f1 |
| Funkció | maximum / közepes / minimum / villogó |
| Garancia | 1 |
| Hálózat | AC 100-240 V |
| IP védettség | IPX4 |
| Jótállási jegy | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/jotallasi-jegy/jotallasi-jegy.pdf - |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/Megfelelosegi-nyilakozat-lampa.pdf - Kemping lámpa |
| Méret | 82 x 82 x 182 mm |
| Tartozék | USB töltőkábel, 2 db 18650 Asalite akkumulátor |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/ASAL0299-adatlap.pdf - Kemping lámpa |
| Technológia | SMD LED |
| Teljesítmény | 8 |
| Termék anyaga | műanyag/gumi |
| Termék súlya | 450 |
| Termék színe | kék/szürke |
| Töltés | újratölthető |
| Töltési idő | 6 |
| Üzemidő | 3 óra |
| Világítási távolság | max: 5 m |

