Leírás és Paraméterek
A Premium Asalite Quality logóval ellátott termékeket kimagasló minőség és anyaghasználat, valamint hosszú távú megbízhatóság jellemzi, funkcionalitásukat tekintve pedig rendkívül innovatívnak számítanak.
Az Asalite Akkumulátoros 3,5W LED Lámpa hat különböző funkciójának köszönhetően széleskörű felhasználásra javasolt. Irányfény módja lehetővé teszi egy konkrét célpont koncentrált megvilágítását, a széles világító felület pedig további öt opciót kínál.
Három fényerősségben használható fehér fénye mellett villogó piros mód is szerepel az opciók között. Az ötödik, szúnyogriasztó sárga fény bizonyított hatékonysága miatt az Asalite Akkumulátoros 3,5W LED Lámpa otthoni használat mellett nagyon kedvelt kirándulók, kempingezők, horgászok és vadászok körében is.
Beépített Power Bank funkciójának köszönhetően akár mobiltelefont is lehet tölteni az Asalite Akkumulátoros Szúnyogriasztós 3,5W LED Lámpáról. Mágneses kialakítása megkönnyíti a termék el- és kihelyezését, a tartozékként biztosított karszalag pedig egyszerű hordozhatóságot biztosít.
Magas, 280 lument elérő fényereje mellé akár 30 órát is elérő üzemidő párosul.
| Akkumulátor típusa | 2 x 18650 Li-ion / 3,7V (4400mAh) |
| Cikkszám | ASA25CAMPTUBE |
| Csomagolási egység | 1db, 20db/karton |
| Doboz hosszúsága | 15.5 |
| Doboz magassága | 32 |
| Doboz szélessége | 6 |
| EAN kód | 5999565662974 |
| Élettartam | 100000 |
| Fényáram | 280 |
| Fizz Garancia | 1 |
| Fizz Tápellátás Típusa | AC 100-240 V |
| Fizz Teljesítmény | 3.5 |
| Fizz.hu kereskedői termékváltozat azonosító | ba0fcf18-7b19-4bc7-9e7a-57f65b350878 |
| Fizz.hu nettó szállítási költség | 1889.76 |
| Fizz.hu termék azonosító | ddf42eaf-71cd-43f4-9c12-ffe79ec9ef76 |
| Funkció | maximum / közepes / minimum, irányfény mód / szúnyogriasztó mód / piros-fehér villogó mód / IC kikapcsolás / Power Bank |
| Garancia | 1 |
| Hálózat | AC 100-240 V |
| IP védettség | IP68 (3 m-ig) |
| Jótállási jegy | https://asalite.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/jotallasi-jegy/jotallasi-jegy.pdf?_ga=2.70833552.1093716367.1667394861-1789417818.1638348381 - Jótállási jegy |
| Megfelelőségi nyilatkozat | https://asalite.unas.hu/shop_ordered/63340/pic/ek-nyilakozat/megfelelosegi-nyilatkozat-led-lampa.pdf?_ga=2.143989749.1910298029.1660648504-1789417818.1638348381 - LED Akkumulátoros Lámpa |
| Méret | 24 x 24 x 4 mm |
| Prémium | 1 |
| Tartozék | USB töltőkábel, karszalag, 2 db 18650 Asalite akkumulátor |
| Technikai adatlap | https://www.asalite.com/shop_ordered/63340/pic/technikai-adatlap/Lampak/ASA25CAMPTUBE.pdf - Kempinglámpa |
| Technológia | 3,5W SMD LED / 2W LED irányfény |
| Teljesítmény | 3.5 |
| Termék anyaga | PC+alumínium |
| Termék súlya | 252 |
| Termék színe | kék/fekete/narancssárga/fehér |
| Töltés | újratölthető |
| Töltési idő | 5 |
| Töltő | 5V 1A |
| Üzemidő | max: 8 óra/ közepes: 20 óra / min: 30 óra, irányfény mód: 20 óra, szúnyog riasztó mód: 20 óra |
| Világítási távolság | max: 150 m |

