Leírás és Paraméterek
Minőség
Az UGREEN micro USB kábel a magas minőséget, tartósságot és esztétikát képviseli. A kiváló minőségű TPE, a nylonfonat és az alumíniumvégek biztosítják a kábel nagyfokú tartósságát és hosszú élettartamát.

Jellemzők
A nem oxidált rézből készült kábel töltési és adatátviteli funkciókkal egyaránt rendelkezik. Kompatibilis a piacon kapható legtöbb eszközzel (micro USB bemenettel). A kábel kompatibilis a Quick Charge 3.0 gyorstöltési technológiával, és 480 Mbps sebességű nagy sebességű adatátvitelt tesz lehetővé.

| Modell | US290 |
|---|---|
| Dugó | micro USB |
| Anyag | Nejlon+TPE, alumínium |
| Hosszúság | 100 cm |
| Adatátvitel | 480 Mbps |
| Feszültség | 5 V |
| Áramerősség | 2.4 A |
| Szín | Fekete |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 19,00 |
| Box width | 13,50 |
| Csatlakozás típusa | USB-A - MicroUSB |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Gross weight | 30 |
| Gyors töltési szabvány | Gyorstöltés 3. |
| Hossz (cm) | 100 |
| Hossz (m) | 1 |
| Hosszúság | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Legutóbbi szállítás | 18.03.2026 |
| Mennyiség dobozonként | 350 db. |
| Minimális árumennyiség egy nagykereskedelmi megrendelésben | 5 |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Min. rendelhető mennyiség | 5 |
| MPN | 60146 |
| Net weight | 21 |
| Színes | fekete |
| Töltési teljesítmény (W) | 12 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

