Leírás és Paraméterek
Uni-T A37 CO2-mérő
Az A37 CO2-mérő egy kompakt készülék a beltéri levegőminőség figyelemmel kísérésére. Könnyen leolvasható LCD-képernyőjén megjelenik a CO2-szint, a hőmérséklet, a páratartalom és az idő, így minden fontos adat azonnal elérhető. Az NDIR-érzékelő az automatikus kalibrálással együtt stabil és megbízható méréseket biztosít, ami a környezeti feltételek jobb szabályozását eredményezi. Ha a biztonságos CO2-szintet túllépik, hang- és vizuális riasztás aktiválódik, lehetővé téve a gyors reagálást. További funkciók, mint például a háttérvilágítás, az automatikus kikapcsolás és az alacsony akkumulátor töltöttséget jelző kijelző, növelik a mindennapi használat kényelmét.

A csomag tartalma
- A37 CO2-mérő
- Micro USB-kábel
- Használati útmutató
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | A37 |
| CO2 mérési tartomány | 400–5000 ppm |
| CO2 felbontás | 1 ppm |
| CO2 mérési pontosság | ±(az érték 5% + 50 ppm) (400–2000 ppm) |
| Hőmérsékleti tartomány | -10 °C és 50 °C között |
| Hőmérsékleti felbontás | 0,1 °C |
| Hőmérsékleti mérési pontosság | ±1 °C |
| Páratartalom-tartomány | 0–99% relatív páratartalom |
| Páratartalom felbontás | 1% RH |
| Páratartalom mérési pontosság | ±5% RH (10–90% RH, 25°C) |
| Érzékelő típus | NDIR |
| Automatikus kalibrálás | igen |
| Hang- és vizuális riasztás | igen |
| Alacsony akkumulátor töltöttségi szint jelző | igen |
| Automatikus kikapcsolás | <2 perc |
| Háttérvilágítás | igen |
| Üzemi hőmérséklet | 0–50°C, legfeljebb 85% RH |
| Tárolási hőmérséklet | -20–60 °C, legfeljebb 95% relatív páratartalom |
| Tápellátás | 3,7 V-os lítium-ion akkumulátor |
| Töltés | Micro USB |
| Kijelző | 42 × 65 mm |
| Méretek | 75 × 55 × 130 mm |
| Súly | 195 g |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 410 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750537022 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | A37 |
| Net weight | 195 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

