Leírás és Paraméterek
Uni-T True RMS UT18B MAX digitális multiméter
Az Uni-T UT18B MAX a sorozat legfejlettebb modellje, amelyet azoknak a felhasználóknak terveztek, akiknek nemcsak a szokásos elektromos mérésekre, hanem egy kiegészítő LED-tesztelési funkcióra is szükségük van. A készülék 1000 V-ig terjedő egyen- és váltakozó feszültséget, 10 A-ig terjedő egyen- és váltakozó áramot, valamint -55 °C és 500 °C közötti hőmérsékletet képes mérni. Magas pontosságot és praktikumot biztosít, így ideális a mindennapi használatra.

Praktikus funkciók szervizelési munkákhoz
A modell 6000-es maximális kijelzéssel rendelkezik, valamint folytonossági teszt, Data Hold, relatív mód és állítható háttérvilágítás funkciókkal is rendelkezik. A sorozat többi modelljéhez képest kiemelkedik a dedikált LED-dióda teszt funkcióval, bár nem tartalmaz MAX/MIN módot. Az automatikus és kézi tartományváltás, az automatikus kikapcsolás és az intuitív kezelés biztosítja a könnyű használatot különböző alkalmazásokban.

Bővített képességek és teljes biztonság
A multiméter K típusú hőelemmel rendelkezik, amely lehetővé teszi a felhasználó számára a hőmérsékletmérési funkció azonnali használatát. A biztonságot a hibás vezetékcsatlakozás riasztás és a CAT III 600 V túlfeszültség-védelem biztosítja. Ezt a modellt azoknak a felhasználóknak tervezték, akik nagyobb funkcionalitást várnak el, és olyan eszközt szeretnének, amely LED-es világítás tesztelésére is alkalmas.

A csomag tartalma
- Digitális multiméter
- Használati útmutató
- Szabványos aranyozott mérőkábelek x2
- Finom hegyű mérőkábelek x2
- Elemek x2
- K típusú hőelem x1
Műszaki adatok
| Gyártó | Uni-T |
|---|---|
| Modell | UT18B MAX |
| Típus | True RMS digitális multiméter |
| Egyenáramú feszültség | 600,0 mV / 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ±(0,4%+3) |
| Váltakozó feszültség | 600,0 mV / 6,000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ±(0,5%+5) |
| VFD | 600,0 V ±(8%) |
| Váltakozó áram | 600,0 µA / 6000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6,000 A / 10,00 A ±(1,2%+3) |
| Egyenáram | 600,0 µA / 6000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6,000 A / 10,00 A ±(1,2%+3) |
| Ellenállás | 600,0 Ω – 60,00 MΩ ±(0,5%+2) |
| Kapacitás | 6,000 nF – 6000 µF ±(2,0%+5) |
| Frekvencia | 10 Hz – 10 MHz ±(0,1%+3) |
| Munkaciklus | 1% – 99,9% ±(1,0%+4) |
| Hőmérséklet | -55 °C – 500 °C ±2 °C / ±4 °F |
| Kijelző | 6000 |
| Folyamosság teszt | Igen |
| Dióda teszt | Igen |
| LED dióda teszt | Igen |
| Adat rögzítés | Igen |
| MAX/MIN mód | Nem |
| Relatív mód | Igen |
| Háttérvilágítás | Állítható |
| Tartomány váltás | Automatikus és kézi |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bármely gombbal ébreszthető | Igen |
| Vizuális és hangjelzés | Igen |
| Hajlított vezeték csatlakozási riasztás | Igen |
| Feszültségkategória | CAT III 600 V |
| Tápellátás | 2 db 1,5 V-os AA elem |
| Súly | 455 g |
| Méretek | 182 mm × 91 mm × 45 mm |
| Szín | Piros és szürke |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/tools/sg_tools_measuring_tools.pdf |
| Gross weight | 700 |
| Használati útmutató letöltés | https://files.innpro.pl/UNI-T/6935750518090 |
| HS Code | 9030310090 |
| Legutóbbi szállítás | 14.05.2026 |
| Min. rendelhető mennyiség | 1 |
| MPN | UT18B MAX |
| Net weight | 455 |

